Gru 15 2018

Nowoczesne domy – jakie okna wybrać?

Published by at 12:04 pm under Domy parterowe

Jednym z czynników wyróżniających nowoczesne domy z pewnością są okna. To trwały element, na którego wymianę wiele osób nie może sobie pozwolić, czy też nie chce, przez lata. Poza tym, gdy tworzymy wymarzone cztery kąty, warto zadbać o to, aby rozwiązania, po które sięgamy, były uniwersalne i nowoczesne.

Projekt nowoczesnego domu — jakie okna wybrać?

Po pierwsze: spójność
Zdarza się, że całkiem inne okna podobają nam się sypialni, a jeszcze inne w kuchni. Warto zadbać o to, aby całość była spójna i reprezentowała określony styl.

Po drugie: cena
Zanim wybierzemy określone projekty nowoczesnych domów, warto poznać szczegółowy kosztorys, ponieważ niektóre rozwiązania, mogą nadmiernie obciążyć budżet – kliknij.

Co jest teraz modne?

Wiele projektów posiada bardzo często na północnej ścianie domu olbrzymie okno sięgające praktycznie od podłogi do sufitu. Bardzo często występuje pomiędzy połączeniem pierwszego piętra z drugim. To dobry sposób na to, aby światło dzienne, wypełniało promieniami cały dom. Jednak ze względu na sąsiadów nie każdy może sobie na to pozwolić.

Świetliki w kuchni, czyli narożne prostokątne okna, możemy spotkać praktycznie w każdym projekcie. Pięknie prezentują się w domach, w których widok z kuchni pada na ogród.

Możliwość komentowania Nowoczesne domy – jakie okna wybrać? została wyłączona

Comments are closed at this time.


Blogi. Darmowe Blogi.